KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16695085
nr 1669 5085
Kjell Sörensen Ringi
(1939-2010), Sverige
Pastell, Ej signerad, yttermått inklusive ram: 67x92cm
Kjell Sörensen Ringi, svensk målare född 1939, död 2010.
måndag 16 december 2024
kl 20:58:15
Kjell Sörensen Ringi
Läs mer om Kjell Sörensen Ringi